3EZ18D5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
3EZ18D5-TP
JLCPCB Part #
C5897703
Package
DO-15
Description
18V 3W 500nA@13.7V 6Ω DO-15 Zener Diodes ROHS