381LX561M350A452
MFR.Part #
381LX561M350A452
JLCPCB Part #
C5893289
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 350V 35mm 45mm 560uF ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS