381LQ331M450K452
MFR.Part #
381LQ331M450K452
JLCPCB Part #
C5893270
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 47mm 553mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS