RPYA002A120LT
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
RPYA002A120LT
JLCPCB Part #
C5890848
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+55℃ 10A 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 28V@DC、250V@AC AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS