309CMQ135
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
309CMQ135
Description
1 Pair Common Cathode 1.03V@150A 135V 150A 3mA@135V - Schottky Diodes ROHS