220CMQ025
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
220CMQ025
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@25V 110A 25V 480mV@110A - Schottky Diodes ROHS