104MKP275KC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
104MKP275KC
JLCPCB Part #
C5866467
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS