RN25C1R00CT4-T25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN25C1R00CT4-T25
JLCPCB Part #
C5862978
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS