SMDJ22CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMDJ22CAQ
JLCPCB Part #
C5861924
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1uA 22V 26.9V 35.5V 3kW@10/1000us 84.51A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS