SMAJ70CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ70CAQ
JLCPCB Part #
C5861903
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 3.5A@10/1000us 400W@10/1000us 70V 82V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS