MPQ2451GG-33-AEC1-Z
MFR.Part #
MPQ2451GG-33-AEC1-Z
JLCPCB Part #
C5799731
Package
QFN-6(2x2)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 2.2MHz 3.3V 3.3V~36V 600mA Buck Buck Built-in Fixed No QFN-6(2x2) DC-DC Converters ROHS