MMD-06EZ-1R0M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-06EZ-1R0M-V1-RU
JLCPCB Part #
C5799199
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
13A 15A 1uH 6.5mΩ ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS