L115F11CK24VDCS.9U
MFR.Part #
L115F11CK24VDCS.9U
JLCPCB Part #
C5780664
Description
-55℃~+125℃ 110V@DC、277V@AC 15ms 15ms 24V 40A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS