L114FL1AS24VDC.40U
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
L114FL1AS24VDC.40U
JLCPCB Part #
C5780635
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 20A 24V 300V@AC AgSnO2 Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS