MPM3810GQB-25-Z
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPM3810GQB-25-Z
JLCPCB Part #
C5776758
Package
QFN-12(2.5x3)
Description
1 1.2A 2.5V 2.5V~6V QFN-12(2.5x3) DC-DC Power Modules ROHS