SMB20J30A-TP
MFR.Part #
SMB20J30A-TP
JLCPCB Part #
C5754803
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2kW@10/1000us 30V 33.3V 41.32A 48.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS