SD175SA30A.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD175SA30A.T2
Description
30A 30V 490mV@30A 4mA@30V - Schottky Diodes ROHS