S42X083181FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42X083181FP
JLCPCB Part #
C5746383
Package
1206
Description
180Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS