S42C043161JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C043161JP
JLCPCB Part #
C5746236
Package
0606
Description
160Ω 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS