J115F11C12VDCS6.6
MFR.Part #
J115F11C12VDCS6.6
JLCPCB Part #
C5743455
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 40A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS