RN25D10R0CT4-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN25D10R0CT4-25
JLCPCB Part #
C5732697
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS