EC5A-12S33
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5A-12S33
JLCPCB Part #
C5726334
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 2A 3.3V 84% 9V~32V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS