DZ23C36-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DZ23C36-TP
JLCPCB Part #
C5722115
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@27V 300mW 36V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS