DZ23C16HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DZ23C16HE3-TP
JLCPCB Part #
C5722076
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@12V 16V 300mW 40Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS