DCN181713H-682HF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DCN181713H-682HF
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.8A 2 250V 6.8mH@10kHz 89mΩ - Common Mode Filters ROHS