PT15NV17-102A2020-I-PM-S
MFR.Part #
PT15NV17-102A2020-I-PM-S
JLCPCB Part #
C5710589
Description
1 1kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS