PSU64515
MFR.Part #
PSU64515
JLCPCB Part #
C5710393
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 111.13mm 125V 46.05mm 645uF Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS