DV471M016F105ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
DV471M016F105ETR
JLCPCB Part #
C65223
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS