MFR01SF1200A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MFR01SF1200A10
JLCPCB Part #
C65201
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
120Ω 1W 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS