SST49LF008A-33-4C-NHE-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST49LF008A-33-4C-NHE-T
JLCPCB Part #
C632855
Package
PLCC-32(11.4x14)
Description
0℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 10uA 25ms@(64KB) 33MHz 3V~3.6V 8Mbit Parallel PLCC-32(11.4x14) NOR FLASH ROHS