FB321611T-070Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB321611T-070Y-S
JLCPCB Part #
C5700190
Package
1206
Description
1 70mΩ 7Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS