PIC32MX340F128LT-80V/PT
MFR.Part #
PIC32MX340F128LT-80V/PT
JLCPCB Part #
C631286
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 128KB 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 80MHz 85 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS