E36D351HPN221MA41U
MFR.Part #
E36D351HPN221MA41U
JLCPCB Part #
C5682423
Package
Bolt,D35xL41mm
Description
-40℃~+85℃ 1.17A@120Hz 12.7mm 220uF 350V 35mm 41mm 887mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D35xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS