DZ23C17HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DZ23C17HE3-TP
JLCPCB Part #
C5681055
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@13V 16.15V~17.85V 17V 200Ω 300mW 40Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS