PIC32MX150F128DT-50I/ML
MFR.Part #
PIC32MX150F128DT-50I/ML
JLCPCB Part #
C630436
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 128KB 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 35 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS