MT12A-2415SI
Extended
Manufacturer
Furuno (Kaga Electronics USA)
MFR.Part #
MT12A-2415SI
JLCPCB Part #
C5678116
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12W 15V 18V~36V 800mA 87% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS