MP2152GTF-33-P
MFR.Part #
MP2152GTF-33-P
JLCPCB Part #
C5675709
Package
SOT-563
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.1MHz 2.5V~5.5V 2A 3.3V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-563 DC-DC Converters ROHS