MND-04CZI6R8M-XB-RU
MFR.Part #
MND-04CZI6R8M-XB-RU
JLCPCB Part #
C5675188
Package
SMD,4x4mm
Description
3.9A 6.8uH 74.1mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS