SST25VF020B-80-4I-QAE-T
MFR.Part #
SST25VF020B-80-4I-QAE-T
JLCPCB Part #
C629146
Description
100 Years 100,000 cycles 2.7V~3.6V 2Mbit 5uA 80MHz SPI WSON-8-EP(5x6) NOR FLASH ROHS