SST25PF020B-80-4C-QAE-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST25PF020B-80-4C-QAE-T
JLCPCB Part #
C629136
Package
WSON-8-EP(5x6)
Description
100 Years 100,000 cycles 2.3V~3.6V 2Mbit 5uA 80MHz SPI WSON-8-EP(5x6) NOR FLASH ROHS