G7L-2A-TUB-80-CB-DC48
MFR.Part #
G7L-2A-TUB-80-CB-DC48
Description
-25℃~+60℃ 250V@AC 25A 30ms 30ms 48V AgSnIn Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS