G7L-2A-P-CB-AC100/120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G7L-2A-P-CB-AC100/120
JLCPCB Part #
C5644909
Package
Plugin
Description
-25℃~+60℃ 120V 20A 250V@AC 30ms 30ms AgSnIn Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Power Relays ROHS