SST25VF020B-80-4C-Q3AE-T
MFR.Part #
SST25VF020B-80-4C-Q3AE-T
JLCPCB Part #
C626317
Package
USON-8(2x3)
Description
100 Years 100,000 cycles 2.7V~3.6V 2Mbit 5uA 80MHz SPI USON-8(2x3) NOR FLASH ROHS