EMHS101ARA201MMH0S
MFR.Part #
EMHS101ARA201MMH0S
JLCPCB Part #
C5633094
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 16.5mm 18mm 200uF 5000hrs@125℃ 688mA@120Hz 91mΩ@100kHz ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS