ELXZ350ELL221MJC5S
MFR.Part #
ELXZ350ELL221MJC5S
JLCPCB Part #
C1580313
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 220uF 35V 380mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 90mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS