EC2SB-12S15
MFR.Part #
EC2SB-12S15
JLCPCB Part #
C5631498
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 666mA 87% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS