EC2SA-24D15N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC2SA-24D15N
JLCPCB Part #
C5631479
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 15V 18V~36V 2 2W 67mA 84% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS