DZ23C47HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DZ23C47HE3-TP
JLCPCB Part #
C5628000
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@35V 100Ω 300mW 44.65V~49.35V 47V 750Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS