SST26VF016BEUIT-104I/SN
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST26VF016BEUIT-104I/SN
JLCPCB Part #
C624765
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 104MHz 15uA 16Mbit 2.3V~3.6V 25ms SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS