SST25VF512A-33-4C-SAE-T
MFR.Part #
SST25VF512A-33-4C-SAE-T
JLCPCB Part #
C624758
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 100 Years 100,000 cycles 18ms 2.7V~3.6V 33MHz 512Kbit 8uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS